Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Trzebielu
Menu góra
Strona startowa Wybory i referenda Wybory samorządowe 2024 rok
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Postanowienie Komisarza Wyborczego w Zaielonej Górze II z dnia 15 marca 2024 roku w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. - 2024 rok, menu 213, artykuł 1497 - BIP - Gmina Trzebiel”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

2024 rok

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Zaielonej Górze II z dnia 15 marca 2024 roku w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze II

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

  1. Trzebiel

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Trzebielu, ul. Szkolna 5, 68-212 Trzebiel:

1.

Izabela Dzikiewicz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Siedlec - Członek

2.

Robert Holeksa, zgłoszony przez KWW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT, zam. Żary - Członek

3.

Judyta Beata Jasak, zgłoszona przez KWW TOMASZ SOKOŁOWSKI, zam. Łuków - Członek

4.

Małgorzata Opalińska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Dębinka - Członek

5.

Barbara Stanisława Stajszczak, zgłoszona przez KWW ZBIGNIEWA ŚWIĘCICKIEGO, zam. Trzebiel - Członek

6.

Paulina Izabela Ściegienny, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lubomyśl - Członek

7.

Anna Magdalena Zajączkowska, zgłoszona przez KWW KO TRZECIA DROGA LUBUSKIE, zam. Trzebiel - Członek

8.

Ewa Zaranek, zgłoszona przez KWW KORNELII WOSZCZYŁO-GROCHOWSKIEJ, zam. Trzebiel - Członek

9.

Katarzyna Zielińska-Cygan, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Trzebiel - Członek

 

 

  1. Trzebiel

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Świetlica wiejska, Dębinka 57, 68-212 Trzebiel:

1.

Martyna Aniśkiewicz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Niwica - Członek

2.

Alicja Ewelina Batory-Wachnowicz, zgłoszona przez KWW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT, zam. Czyżówek - Członek

3.

Izabela Maria Falkiewicz, zgłoszona przez KWW PAWŁA RYSIA, zam. Dębinka - Członek

4.

Justyna Maria Falkiewicz-Opalińska, zgłoszona przez KWW ZBIGNIEWA ŚWIĘCICKIEGO, zam. Dębinka - Członek

5.

Katarzyna Natalia Malinowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Trzebiel - Członek

6.

Piotr Szepke, zgłoszony przez KWW KORNELII WOSZCZYŁO-GROCHOWSKIEJ, zam. Włostowice - Członek

7.

Marek Andrzej Tomiuk, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Czerna - Członek

 

 

  1. Trzebiel

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Niwicy, Niwica 17, 68-210 Nowe Czaple:

1.

Jolanta Marlena Aniśkiewicz, zgłoszona przez KWW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT, zam. Niwica - Członek

2.

Ewelina Anna Bigus, zgłoszona przez KWW KORNELII WOSZCZYŁO-GROCHOWSKIEJ, zam. Jasionów - Członek

3.

Czesław Józef Kawecki, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Niwica - Członek

4.

Karolina Patrycja Kudrawczuk, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Chełmica - Członek

5.

Agnieszka Halina Mikulska, zgłoszona przez KWW ZBIGNIEWA ŚWIĘCICKIEGO, zam. Żary - Członek

6.

Karolina Maria Napieraj, zgłoszona przez KWW RAZEM DLA POWIATU ŻARSKIEGO, zam. Trzebiel - Członek

7.

Magdalena Stankiewicz, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Trzebiel - Członek

8.

Daniel Józef Zebel, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Niwica - Członek

9.

Kornela Żelazek, zgłoszona przez KWW TOMASZ SOKOŁOWSKI, zam. Niwica - Członek

 

 

  1. Trzebiel

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa im. Łuku Mużakowa w Nowych Czaplach, ul. Wolności 6a, 68-210 Nowe Czaple:

1.

Monika Anna Garbacz, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Niwica - Członek

2.

Anna Marzena Harbin, zgłoszona przez KWW TOMASZ SOKOŁOWSKI, zam. Niwica - Członek

3.

Danuta Zofia Jancy, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Bronowice - Członek

4.

Martyna Gertruda Kamińska, zgłoszona przez KWW KORNELII WOSZCZYŁO-GROCHOWSKIEJ, zam. Pustków - Członek

5.

Mikołaj Tomasz Lang, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Czaple - Członek

6.

Lilianna Marzec, zgłoszona przez KWW ZBIGNIEWA ŚWIĘCICKIEGO, zam. Tuplice - Członek

7.

Anita Małgorzata Nikoliszyn, zgłoszona przez KWW PAWŁA RYSIA, zam. Nowe Czaple - Członek

8.

Halina Bożena Pachowicz, zgłoszona przez KWW RAZEM DLA POWIATU ŻARSKIEGO, zam. Dębinka - Członek

9.

Ewelina Anna Terechowicz, zgłoszona przez KWW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT, zam. Strzeszowice - Członek

 

 

  1. Trzebiel

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich, Żarki Wielkie ul. Kościelna 25, 68-210 Nowe Czaple:

1.

Wiktoria Głód, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Buczyny - Członek

2.

Marta Barbara Mazur, zgłoszona przez KWW KORNELII WOSZCZYŁO-GROCHOWSKIEJ, zam. Żarki Wielkie - Członek

3.

Justyna Agnieszka Rybaczek-Olpeter, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Żarki Wielkie - Członek

4.

Grażyna Bronisława Szymańska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Żarki Wielkie - Członek

5.

Alina Szymczak, zgłoszona przez KWW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT, zam. Trzebiel - Członek

6.

Anna Zajączkowska, zgłoszona przez KWW ZBIGNIEWA ŚWIĘCICKIEGO, zam. Karsówka - Członek

7.

Anna Elżbieta Zielińska, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Żarki Wielkie - Członek

 

 

  1. Trzebiel

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzebielu, ul. Sportowa 3, 68-212 Trzebiel:

1.

Angelika Kamila Danielska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Trzebiel - Członek

2.

Krystyna Ewertowska, zgłoszona przez KWW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT, zam. Trzebiel - Członek

3.

Tytus Franczak, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Siedlec - Członek

4.

Lucyna Bożena Gryszczuk, zgłoszona przez KWW ZBIGNIEWA ŚWIĘCICKIEGO, zam. Trzebiel - Członek

5.

Justyna Julita Kosidło, zgłoszona przez KWW TOMASZ SOKOŁOWSKI, zam. Trzebiel - Członek

6.

Stefan Kula, zgłoszony przez KKW LEWICA, zam. Trzebiel - Członek

7.

Joanna Agata Mosiołek, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lipinki Łużyckie - Członek

 

załączniki:

Metryka

sporządzono
2024-03-15 przez Justyna Mazur - Franczak
udostępniono
2024-03-15 15:40 przez Konieczyński Jacek
zmodyfikowano
2024-03-15 15:47 przez Konieczyński Jacek
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
78
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.