Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Trzebielu
Menu góra
Strona startowa Wybory i referenda Wybory samorządowe 2024 rok
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Protokoły z losowania składu obwodowej komisji wyborczej - 2024 rok, menu 213, artykuł 1495 - BIP - Gmina Trzebiel”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

2024 rok

Protokoły z losowania składu obwodowej komisji wyborczej

PROTOKÓŁ

z losowania składu

 obwodowej komisji wyborczej

 

W dniu 14 marca 2024r. o godz. 12:00 w Urzędzie Gminy Trzebiel przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Osoba przeprowadzająca losowanie:

Sławomir ŚWITAJŁO – urzędnik wyborczy

 

W obecności:

Renata Holeksa – członek zespołu wyborczego

  1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1

Adres siedziby: Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Trzebielu, ul. Szkolna 5, 68-212 Trzebiel

Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 7 (na 6 miejsc)

na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 26/2024 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 23 stycznia 2024 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania tych komisji, w tym trybu przeprowadzania losowania, w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (M.P. z 2024 poz. 105).

  1. Wyniki przeprowadzonego losowania:

1) Judyta Beata JASAK (KWW TOMASZ SOKOŁOWSKI) – WYLOSOWANO

2) Anna Magdalena ZAJĄCZKOWSKA (KWW KO TRZECIA DROGA LUBUSKIE) – WYLOSOWANO

3) Barbara Stanisława STAJSZCZAK (KWW ZBIGNIEWA ŚWIĘCICKIEGO) – WYLOSOWANO

4) Robert HOLEKSA (KWW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT) – WYLOSOWANO

5) Katarzyna ZIELIŃSKA-CYGAN (KKW LEWICA) – WYLOSOWANO

6) Barbara SZTUCZKA (KWW RAZEM DLA POWIATU ŻARSKIEGO)

7) Ewa ZARANEK (KWW KORNELII WOSZCZYŁO-GROCHOWSKIEJ) – WYLOSOWANO

 


 

PROTOKÓŁ

z losowania składu

 obwodowej komisji wyborczej

 

W dniu 14 marca 2024r. o godz. 12:00 w Urzędzie Gminy Trzebiel przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Osoba przeprowadzająca losowanie:

Sławomir ŚWITAJŁO – urzędnik wyborczy

 

W obecności:

Renata Holeksa – członek zespołu wyborczego

  1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2

Adres siedziby: Świetlica wiejska, Dębinka 57, 68-212 Trzebiel

Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 7 (na 4 miejsca)

na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 26/2024 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 23 stycznia 2024 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania tych komisji, w tym trybu przeprowadzania losowania, w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (M.P. z 2024 poz. 105).

  1. Wyniki przeprowadzonego losowania:

1) Maciej Mirosław HARBIN (KWW TOMASZ SOKOŁOWSKI)

2) Justyna Maria FALKIEWICZ-OPALIŃSKA (KWW ZBIGNIEWA ŚWIĘCICKIEGO) – WYLOSOWANO

3) Alicja Ewelina BATORY-WACHNOWICZ (KWW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT) – WYLOSOWANO

4) Izabela Maria FALKIEWICZ (KWW PAWŁA RYSIA) – WYLOSOWANO

5) Ewa SZCZUPAK (KKW LEWICA)

6) Magdalena Anna ZALEWSKA (KWW RAZEM DLA POWIATU ŻARSKIEGO)

7) Piotr SZEPKE (KWW KORNELII WOSZCZYŁO-GROCHOWSKIEJ) – WYLOSOWANO

 


 

PROTOKÓŁ

z losowania składu

 obwodowej komisji wyborczej

 

W dniu 14 marca 2024r. o godz. 12:00 w Urzędzie Gminy Trzebiel przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Osoba przeprowadzająca losowanie:

Sławomir ŚWITAJŁO – urzędnik wyborczy

 

W obecności:

Renata Holeksa – członek zespołu wyborczego

  1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3

Adres siedziby: Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Niwicy, Niwica 17, 68-210 Nowe Czaple

Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 7 (na 6 miejsc)

na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 26/2024 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 23 stycznia 2024 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania tych komisji, w tym trybu przeprowadzania losowania, w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (M.P. z 2024 poz. 105).

  1. Wyniki przeprowadzonego losowania:

1) Kornela ŻELAZEK (KWW TOMASZ SOKOŁOWSKI) – WYLOSOWANO

2) Agnieszka Halina MIKULSKA (KWW ZBIGNIEWA ŚWIĘCICKIEGO) – WYLOSOWANO

3) Jolanta Marlena ANIŚKIEWICZ (KWW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT) – WYLOSOWANO

4) Magdalena STANKIEWICZ (KKW LEWICA) – WYLOSOWANO

5) Karolina Maria NAPIERAJ (KWW RAZEM DLA POWIATU ŻARSKIEGO) – WYLOSOWANO

6) Ewelina Anna BIGUS (KWW KORNELII WOSZCZYŁO-GROCHOWSKIEJ) – WYLOSOWANO

7) Krystyna Maria LESZCZYŃSKA (KW PL!SP)


 

PROTOKÓŁ

z losowania składu

 obwodowej komisji wyborczej

 

W dniu 14 marca 2024r. o godz. 12:00 w Urzędzie Gminy Trzebiel przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Osoba przeprowadzająca losowanie:

Sławomir ŚWITAJŁO – urzędnik wyborczy

 

W obecności:

Renata Holeksa – członek zespołu wyborczego

  1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5

Adres siedziby: Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich, Żarki Wielkie ul. Kościelna 25, 68-210 Nowe Czaple

Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 6 (na 4 miejsca)

na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 26/2024 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 23 stycznia 2024 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania tych komisji, w tym trybu przeprowadzania losowania, w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (M.P. z 2024 poz. 105).

  1. Wyniki przeprowadzonego losowania:

1) Stanisław DUBIS (KWW TOMASZ SOKOŁOWSKI)

2) Anna ZAJĄCZKOWSKA (KWW ZBIGNIEWA ŚWIĘCICKIEGO) – WYLOSOWANO

3) Alina SZYMCZAK (KWW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT) – WYLOSOWANO

4) Anna Ewa SADZIŃSKA (KWW PAWŁA RYSIA)

5) Anna Elżbieta ZIELIŃSKA (KKW LEWICA) – WYLOSOWANO

6) Marta Barbara MAZUR (KWW KORNELII WOSZCZYŁO-GROCHOWSKIEJ) – WYLOSOWANO

 


 

PROTOKÓŁ

z losowania składu

 obwodowej komisji wyborczej

 

W dniu 14 marca 2024r. o godz. 12:00 w Urzędzie Gminy Trzebiel przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Osoba przeprowadzająca losowanie:

Sławomir ŚWITAJŁO – urzędnik wyborczy

 

W obecności:

Renata Holeksa – członek zespołu wyborczego

  1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6

Adres siedziby: Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzebielu, ul. Sportowa 3, 68-212 Trzebiel

Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 6 (na 4 miejsca)

na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 26/2024 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 23 stycznia 2024 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania tych komisji, w tym trybu przeprowadzania losowania, w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (M.P. z 2024 poz. 105).

  1. Wyniki przeprowadzonego losowania:

1) Justyna Julita KOSIDŁO (KWW TOMASZ SOKOŁOWSKI) – WYLOSOWANO

2) Lucyna Bożena GRYSZCZUK (KWW ZBIGNIEWA ŚWIĘCICKIEGO) – WYLOSOWANO

3) Krystyna EWERTOWSKA (KWW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT) – WYLOSOWANO

4) Stefan KULA (KKW LEWICA) – WYLOSOWANO

5) Natalia MROCZKA (KWW RAZEM DLA POWIATU ŻARSKIEGO)

6) Małgorzata MUKOID (KWW KORNELII WOSZCZYŁO-GROCHOWSKIEJ)

 

 

Metryka

sporządzono
2024-03-15 przez Justyna Mazur - Franczak
udostępniono
2024-03-15 07:34 przez Konieczyński Jacek
zmodyfikowano
2024-03-15 07:40 przez Konieczyński Jacek
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
53
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.