Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Trzebielu
Menu góra
Strona startowa Organizacja Gminy Referaty Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich, menu 57 - BIP - Gmina Trzebiel”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy Trzebiel

ul.Żarska 41

Referat  Spraw  Obywatelskich i Organizacyjnych

 

Pracownicy Referatu:

-Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Kierownik referatu

 

 parter, pok. 2, tel.: 68 3755038, email: rusin@trzebiel.pl

 

- obsługa organów gminy

I - piętro pok. 15, 68 3756821, email: holeksa@trzebiel.pl

 

- obsługa sekretariatu

piętro, sekretariat, tel: 68 3756822, email: jamroziak@trzebiel.pl , gmina@trzebiel.pl

 

- fundusz alimentacyjny, pomoc materialna o charakterze socjalnym dla uczniów

parter, pok.4 , tel: 68 3756824, email: tomczyk@trzebiel.pl

 

- świadczenia rodzinne

parter, pok.4 , tel: 68 3756824, email: tratkiewicz@trzebiel.pl

 

- świadczenia rodzinne

parter, pok. 3, tel: 68 3756767, email: mukoid@trzebiel.pl

 

- świadczenie wychowawcze

parter, pok.3 tel 683755058, email: grzeszczuk@trzebiel.pl

 

- pracownik obsługi

 

Załączniki

Zakres Renata Holeksa

Zakres Joanna Jamroziak

Zakres Aneta Tratkiewicz

AdriannaGrzeszczuk

Tomczyk

Zakres obowiązków Sylwia Ciszek

Zakres obowiązków Marta Mukoid

Zakres obowiązków Agnieszka Rusin

Metryka

data wytworzenia
2019-10-15
data udostępnienia
2019-10-15
sporządzone przez
Konieczyński Jacek
opublikowane przez
Konieczyński Jacek
ilość odwiedzin
475
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.