Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Trzebielu
Menu góra
Strona startowa Organizacja Gminy Rada Gminy
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Rada Gminy, bieżące, menu 48 - BIP - Gmina Trzebiel”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Rada Gminy

Rada Gminy

Skład Rady Gminy Kadencja 2018-2023

Skład Rady Gminy Trzebiel

Andrzej Dyszczyński

Andrzej Dyszczyński 

  • Przewodniczący Rady Gminy Trzebiel

 

Dariusz Ujdak 

Dariusz Ujdak 

  • Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Trzebiel
  • Wiceprzewodniczący Komisji Ładu, Porządku Publicznego, Działalności Gospodarczej i Ochrony Środowiska

 

Grzegorz Sielecki

Grzegorz Sielecki 

  • Przewodniczący Komisji  Skarg, Wniosków i Petycji
  • Członek Komisji Budżetu, Rolnictwa, Gospodarki Gminy i Mienia Komunalnego

 

Halina Górecka

Halina Górecka 

  • Członek Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
  • Członek Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Spraw Socjalnych i Mieszkaniowych

 

Kornelia Ostrycharz

Kornelia Ostrycharz 

  • Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

 

Łukasz Chudzik

Łukasz Chudzik 

  • Członek Komisji Rewizyjnej

 

Paweł Ryś

Paweł Ryś 

  • Przewodniczący Komisji Budżetu, Rolnictwa, Gospodarki Gminy i Mienia Komunalnego
  • Wiceprzewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Spraw Socjalnych i Mieszkaniowych

 

Piotr Haracz

Piotr Haracz 

  • Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Spraw Socjalnych i Mieszkaniowych
  • Członek Komisji Budżetu, Rolnictwa, Gospodarki Gminy i Mienia Komunalnego

 

Tomasz Plichta

Tomasz Plichta 

  • Przewodniczący Komisji Ładu, Porządku Publicznego, Działalności Gospodarczej i Ochrony Środowiska
  • Członek Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

 

Jan Gacki

Jan Gacki 

  • Członek Komisji Ładu, Porządku Publicznego, Działalności Gospodarczej i Ochrony Środowiska

 

Zbigniew Kubiak

Zbigniew Kubiak 

  • Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu, Rolnictwa, Gospodarki Gminy i Mienia Komunalnego
  • Czlonek Komisji Ładu, Porządku Publicznego, Działalności Gospodarczej i Ochrony Środowiska

 

Elżbieta Pachulska

Elżbieta Pachulska 

  • Członek Komisji Budżetu, Rolnictwa, Gospodarki Gminy i Mienia Komunalnego
  • Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Spraw Socjalnych i Mieszkaniowych

 

Małgorzata Pryk

Małgorzata Pryk 

  • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • Czlonek Komisji Rewizyjnej

 

 

Justyna Krawiec 

  • Członek Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Spraw Socjalnych i Mieszkaniowych

 

 

Kazimierczak Władysław 

  • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • Członek Komisji Ładu, Porządku Publicznego, Działalności Gospodarczej i Ochrony Środowiska

 

 

Metryka

data wytworzenia
2019-10-15
data udostępnienia
2019-10-15
sporządzone przez
Konieczyński Jacek
opublikowane przez
Jacek Konieczyński
ilość odwiedzin
305
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.